Ferroli Kartal kombi servisi

Tıkla Ara : 0216 443 32 48
Kartal Ferroli kombi servisi

Ferroli kombi bakımı ve detaylı temizlik. Kombi bakımlarınızda genleşme tankı hava basınç ayarları, yanma brülör temizliği, gaz valfi yanma basıncı ve diğer mekanik aksamlar kontrol edilir. Teknik servis işi basit bir iş değildir ve belirli bir bilgi birikimi gerektirir. Uzman teknik servisler bu konuda gerekli olan tüm eğitimleri alarak, alanında tam donanımlı teknisyenler olduğundan daha kaliteli hizmet vermektedir.

Kusursuz ve Hızlı Ferroli teknik servis

Kartal Ferroli kombi servisi firmamız bünyesinde çalışan tüm teknisyenlerimizin uzman olması sonucunda sizlere kaliteli ve kesin çözümler sunuyoruz. Firmamız bünyesinde çalışan tüm personelin uzman olması bizi sektörün en çok tercih edilen firması yapıyor ve bundan oldukça memnunuz.

Kartal Ferroli teknik servis

Ferroli kombi kart tamiri, Akış şalteri, Ferroli sensör, Ntc, Ferroli kombi petek temizliği, Ferroli eşanjör, Plakalı eşanjör, Sirkülasyon pompası, Üç yollu vana, Üç yollu iç takım, Manometre, Ferroli Gaz valfi, Ateşleme trafosu, Ferroli klima yedek parça, Devirdaim pompası, Kazan, Brülör yedek parça, Diyafram, Akış türbini, Ferroli fan motoru, Ferroli sıcak su svici, Prosestat, Limit sensör.